Ніякі особливі події у шоу-бізнесі не можуть обійтися без прокату світлового обладнання.

Оренда та прокат світлового обладнання Львів

Прокат сценічного світлового обладнання м. Львів

 

При замовленні оренди сцени під ключ у м. Львів компанія Вест Саунд надає повне технічне оснащення, включаючи і прокат сценічного світлового обладнання.

 

Оренда концертного світлового обладнання Львів

Оренда концертного світлового обладнання Львів

Правильно розставлене світлове обладнання необхідне для створення вдалого заходу – дня міста або рекламної акції, концерту або корпоративного вечора, а для деяких шоу прокат світлового обладнання є запорукою святкового настрою. За рахунок сучасного світлого обладнання створюється атмосфера напівтемряви, яка заворожує світловими ефектами.

Прокат світлового обладнання для дискотек і вечірок у м. Львів

Вечірка потребує відповідного світлового оформлення. А якщо мова йде про дискотеки та нічні клуби, то в першу чергу потрібно створити необхідну атмосферу і орендувати відповідне світлове обладнання (Львів). Приміщення клубу, в якому буде проводитися дискотека, перетворюється до невпізнання, якщо використовувати спеціальне світлове обладнання для дискотек.

Світлове обладнання м. Львів – оренда ( прокат ), монтаж – 067-275-65-45

Святковий захід вимагає відповідного освітлення інтер’єру як в урочистий момент, так і в момент застілля і динамічне світло під час танцювальної програми. Це реалізується шляхом оренди (прокату Львів) світлового обладнання – динамічних заливних і малюючих прожекторів, стробоскопом, приладами архітектурного підсвічування, дзеркальною кулею.

Світлове обладнання м. Львів – оренда ( прокат ), монтаж

  • Художнє освітлення;
  • Світлове шоу;
  • Лазерне шоу;
  • Мультимедіа шоу;

Послуга з оренди світлового обладнання в компанії Вест Саунд включає доставку світлового обладнання, роботу режисера по світлу, монтаж і демонтаж, чергування під час проведення заходу.