Оренда світла додасть видовищності будь-якого заходу. Грамотне використання світлових рішень кардинально змінює подачу майданчики, тому не варто недооцінювати їх важливість навіть для невеликих подій. Вест Саунд пропонує все необхідне для світлового оформлення сцени:

  • прожектори різних видів,
  • стробоскопи,
  • прилади повного обертання ( «голови» wash, spot, beam),
  • прилади автономного динамічного світла,
  • лазери,
  • пульти управління.

Також у нас ви можете взяти в прокат генератори диму, туману, снігу, вітру та інше обладнання для додаткових ефектів.

Оренда світлового обладнання: типи приладів

Для заливки сцени і створення світлових шоу використовують різні типи прожекторів: білі і кольорові, лампові (PAR) і світлодіодні (LED), динамічні і статичні, з інтелектуальним DMX-керуванням і звуковою активацією.

PAR-прожектори (парблайзери)

Основний елемент – галогенова лампа з рефлектором, яка дає м’яке розсіяне світло.Вони підходять і для основної заливки сцени, і для створення ефектів (з вузьким променем).

Світлодіодні прожектори

Споживають мінімум енергії, виділяють мало тепла, створюють необмежену кількість відтінків і колірних поєднань.

Прожектор

Моторизований світильник з інтелектуальним керуванням.Дозволяє задавати кут нахилу, швидкість руху, всілякі варіації кольорів, трафаретних візерунків та ін. У нас можна взяти в оренду прилади для розмитого освітлення (wash), створення візерунків (spot), кольорових променів (beam).Останні особливо вражають в комбінації з штучним туманом.Взявши в оренду комплект прожекторів, можна побудувати повноцінне світлове шоу.

Прилади динамічного світла, лазери, стробоскопи

Автономні прилади динамічного світла зроблять шоу ще більш вражаючим.Простий і бюджетний спосіб надати заряд невеликому святкуванню, корпоративу або дискотеці.Прилади створюють безліч ефектів – різноманітні промені і малюнки, ритмічні спалахи і моргання лампочок.Вони можуть працювати як автономно, так і в режимі звукової активації, коли світлова анімація виникає в такт музиці.

Управління світлом

Прості автономні прожектори працюють самостійно і не вимагають знання світлотехніки.Але для постановки повноцінного шоу потрібно грамотно управляти світловим обладнанням.Для цього ми пропонуємо в оренду пульти, які дозволять одночасно контролювати роботу всіх приладів.А якщо потрібно, надамо послуги професійного художника по світлу.