Комплекс стандартних сцен:

Оренда сцени 6 х 4

Площа сцени 24 м.кв.
Висота подіуму 1,2м – 1,7м
Висота сцени 5м – 6м
Кабінет сцени чорний
Час монтажу сцени 4 години
Час демонтажу сцени 2,5 години
Сценічні конструкції Layher
Можливість підвісу звуку і світла Так
Оренда сцени 8 х 6

Площа сцени 48 м.кв.
Висота подіуму 1,2м – 1,7м – 2.2м
Висота сцени 7м – 8м
Кабінет сцени чорний
Час монтажу сцени 7 годин
Час демонтажу сцени 4 години
Сценічні конструкції Layher
Можливість підвісу звуку і світла Так
Оренда сцени 10 х 8

Площа сцени 80 м.кв.
Висота подіуму 1,2м – 1,7м – 2.2м
Висота сцени 8м – 10м
Кабінет сцени чорний
Час монтажу сцени 12 годин
Час демонтажу сцени 10 години
Сценічні конструкції Layher
Можливість підвісу звуку і світла Так

Оренда сцени 12 x 10

Площа сцени 120 м.кв.
Висота подіуму 1,2м – 1,7м – 2.2м
Висота сцени 10м – 12м
Кабінет сцени чорний
Час монтажу сцени 20 годин
Час демонтажу сцени 16 години
Сценічні конструкції Layher
Можливість підвісу звуку і світла Так

Оренда сцени. Громадські заходи, які передбачають яскравий виступ, показ, презентацію – вимагають всебічної підготовки. Крім комфорту відвідувачів, якісного звуку та освітлення, потрібна грамотна організація зони показу. З цією метою використовується оренда сцени як недорогий і зручний спосіб організувати демонстраційну частину.

Ми цінуємо час наших клієнтів і саме тому, пропонуємо надійні сцени і подіуми в оренду.Ніякого більше довгого монтажу / демонтажу!Вони акуратно зводяться в лічені години, руками наших професійних майстрів і мають наднадійну структуру і високу міцність.Конструкції наших сцен, витримують навантаження до 900 кілограм на квадратний метр.

Сцени та подіуми, які ми пропонуємо встановлюються на будь-які поверхні і залишають підлогове покриття неушкодженим – вам не доведеться тепер переживати про появу подряпин на підлозі вашого закладу.

Наші кращі пропозиції.

Взяти напрокат подіуми, сцени, сцени з дахом, ферми і фермові конструкції, сходи, тотеми для світлового обладнання, захисні кабельні капи (короби для проводів і кабелів) для більшої безпеки на вашому заході.Саме за цим до нас звертаються найчастіше, по тому що довіряють нашій роботі.

Дбаємо про естетику і зручність.

Компанія “Вест Саунд “, додатково, пропонує оформлення вашої сцени або подіуму: ми декоруємо тканиною, обшивають подіуми пластиком, пропонуємо ковролін, а за бажанням, декор виключається зовсім.Ми враховуємо бажання наших клієнтів і допомагаємо втілювати в життя ваші найяскравіші ідеї: колір, матеріал тканини і декору обумовлюються завчасно з нашими кваліфікованими фахівцями.Виступати на такій сцені, для артиста, одне задоволення, а якщо артисту комфортно, то глядачі прекрасно це відчувають, на сцені панує непередавана атмосфера, а це дорогого коштує!Так приємно усвідомлювати, що все йде як задумано, концерт проходить бездоганно!

І навіть більше ніж ви очікували.

Крім прокату сцени, пропонуєм нашим клієнтам повне технічне забезпечення заходів. Ми забезпечуємо ваші концерти і шоу звуком, світлом, спецефектами та відеообладнанням з 1999 року, а більше тисячі успішних заходів в Україні, є показником високого рівня нашої роботи на ваших майданчиках. Зателефонуйте нам, і ви переконаєтеся, що організація концертів може бути приємною, підрядник відповідальним, а послуги оренди сцени, звуку та світла якісними!