Оренда світлодіодного екрану – одна з ключових послуг, що надаються компанією Вест Саунд. Якщо вам необхідно провести презентацію, в рамках якої ви плануєте показувати слайди або відеоролики, ви можете скористатися послугами нашої компанії..
Світодіодні екрани дозволять вам провести трансляцію, як в рамках закритої корпоративної вечірки, так і на навчальному семінарі або на будь-якій іншій події , де будуть потрібні екрани м. Львів. Площа приміщення, в якому проводитиметься ваша презентація, не має значення, так як можливий прокат техніки, розрахованої на маленькі приміщення  великі конференц – зали, а також площі і стадіони. Екрани для проекторів монтуються різних розмірів. Тому навіть найвимогливіший клієнт зможе підібрати для свого заходу необхідні йому розміри полотна.

Світлодіодний екран Львів – 067-275-65-45

Проектор, екран Львів

На сьогоднішній день відсутність відеоапаратури при проведенні масових заходів каже про непідготовленість. Для того щоб ваше свято або навчальний семінар пройшли ” на ура “, вам слід заздалегідь подбати про технічну базу даного заходу. Обладнання від Вест Саунд дозволить урізноманітнити будь-який захід, зробивши його яскравим і по-справжньому цікавим. Якщо мета вашого заходу підведення підсумків своєї компанії за рік, тоді вельми доречно буде використовувати екрани для проекторів ( Львів ), щоб показати відзнятий раніше матеріал
Абсолютно будь-який матеріал, наявний на вашому комп’ютері можна транслювати на великий екран за допомогою проектора, як би залучаючи учасників заходу в робочу дискусію.

Оренда екранів Львів: вигода очевидна

Пропонуємо в прокат світлодіодні екрани різних модифікацій, виставок, майстер – класів, великих і малих майданчиків.
Ми можемо запропонувати найвигідніші умови прокату проекційного обладнання. Наші проектори мають різну яскравість і контрастність. При необхідності взявши проектор на прокат Ви зможете взяти і змінний об’єктив.
Оренда світлодіодного екрану Львів це можливість заощадити і якісно презентувати Ваш продукт. Крім того оренда проектора та екрану і супровід заходу нашими технічними фахівцями допоможе уникнути накладок і непередбачених затримок.

Світлодіодний екран Львів – переваги:

  • Вартість оренди проектора завжди значно нижче вартості покупки устаткування;
  • Ви отримуєте найсучасніше обладнання;
  • Доставка, монтаж та налаштування здійснюються фахівцями нашої компанії;
  • При необхідності здійснимо повну технічну підтримку заходу.